Menu
CHIP Speedtest

iOS: Efektové nahrávátko

07.05.2014 15:23 | Radek Kubeš
iOS: Efektové nahrávátko

Podobně jako je tomu s módou publikování fotografií upravených nejrůznějšími filtry, je možné pomocí iPadu/iPhonu vytvářet i různě upravené zvukové nahrávky, doplněné nejrůznějšími efekty typu robot nebo chipmunk.

Není totiž nic nudnějšího než věrná realistická nahrávka. Při testech jsme sáhli po placené aplikaci Singaling, která nabízí velmi zajímavé zvukové výsledky s minimální náročností obsluhy. Po spuštění aplikace se zdá, že se výrobce soustředil jen na maximální jednoduchost ovládání, ale opak je pravda. Základem aplikace je velmi solidní zvukový procesor. Singaling obsahuje šest efektů, mezi které patří ozvěna, ladění, sbor, zpoždění, dvoupásmový ekvalizér a zkreslení. U každého efektu lze libovolně nastavovat hloubku a intenzitu, přičemž souhrnný vliv efektů lze ještě nastavit centrálním ovladačem. Připojte sluchátka, promluvte do mikrofonu a změnou ovladačů zkuste změny zvuku. Když jste spokojeni, můžete svůj vzkaz nahrát a uložit. Určitě vyzkoušejte sadu předpřipravených efektů. Hotové nahrávky je samozřejmě možné sdílet prostřednictvím e-mailu, do kterého se automaticky připojí zvukový soubor M4A, nebo je lze publikovat na sociálních sítích.

singaling-nahled

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání