Menu
CHIP Speedtest

iOS: Hromadné přesouvání aplikací

12.04.2015 10:13 | Radek Kubeš
iOS: Hromadné přesouvání aplikací

Při každé hromadné organizaci aplikací může být opakování toho stejného procesu pořád dokola velmi vyčerpávající a zaneprázdňující.

Abyste nemuseli zdlouhavě přesouvat každou aplikaci zvlášť, můžete využít funkcí aplikace MultiIconMover, která svým speciálním módem umožní výběr více aplikací najednou. Aplikace funguje velmi jednoduše, začnete dlouhým podržením aplikace jako u klasického přesouvání a poté, co se začnou ikony třást, stačí je vybírat jedním klepnutím, podobně jako při vybírání několika fotografií. U vybraných ikon se v rohu zobrazí červené zaškrtnutí. Dále se stačí přesunout do cílové stránky či složky a aplikace kliknutím tlačítka »Home« přemístit. V možnostech aplikace můžeme navíc nastavit například přemisťování aplikací podle pořadí, místo umístění a přemístění aplikací na další stránku v případě zaplnění. Tato oficiální verze je bezplatná, nyní je ale k dispozici novější verze MultiIconMover+ za necelých 30 korun, která navíc nabídne i přesouvání několika složek.

icons-nahled

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání