Menu
CHIP Speedtest

iOS: Internet v kapse

28.10.2013 14:11 | Radek Kubeš
iOS: Internet v kapse

Pokud při prohlížení stránek narazíte na něco zajímavého, máte několik možností, jak si odkaz poznamenat nebo uložit. Pokud však navíc předpokládáte, že si obsah webu budete chtít prohlížet i mimo dosah internetového připojení, budete potřebovat tzv. off-line browser. 

Aplikace Pocket umožňuje uložit si obsah prohlížené internetové stránky pro pozdější zobrazení. Zvládne uložení jak statického obsahu včetně obrázků, tak i on-line videa nebo hudby a přináší i chytrá řešení – rozhodnete-li se například uložit si stránku z YouTube, aplikace předpokládá, že chcete uložit pouze video.

Organizace off-line příspěvků je intuitivní s fulltextovým prohledáváním. Při prohlížení je možné volit typ písma, zarovnání nebo čtení v režimu zobrazení na celé obrazovce. Nastavit lze i jas displeje s možností přepnutí do inverzního nočního režimu. Pocket zvládá i synchronizaci mezi více zařízeními uživatele. Stačí na stolním počítači v browseru označit příslušnou stránku, a její off-line podoba se v nejbližším okamžiku uloží do aplikace nainstalované v mobilním zařízení.

pocket03-nahled

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání