Menu
CHIP Speedtest

iOS: Jailbreak: Několikanásobné zrychlení

16.01.2016 10:22 | Radek Kubeš
iOS: Jailbreak: Několikanásobné zrychlení

Rychlost systému je jednou z nejdůležitějších vlastností při výběru nového telefonu, především v kategorii vlajkových modelů.

iOS 9 se svým příchodem proto sliboval celkové zrychlení systému, ale výsledné zlepšení bylo nepatrné. Naštěstí ale existuje jednoduchý způsob, jak své zařízení zrychlit a tím i zlepšit jeho interakci. To lze učinit pomocí jailbreak tweaků, jako je například Speed Intensifier, který nabídne nastavení rychlosti specifických částí systému. Obsahuje několik módů podle oblasti zrychlení a nastavení násobku zrychlení. Zrychlení lze nastavit i na nekonečnou hodnotu. Tweak dále nabízí tvorbu seznamu aplikací, které mají být výjimkou zrychlení, a komplexní nastavení parametrů samotných animací, včetně jejich tuhosti a zeslabení. Dalším tweakem nabízejícím zrychlení systému je i NoSlowAnimations, který kompletně zrychlí všechny části systému, ale nedá vám možnost jejich výběru a nastavení.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání