Menu
CHIP Speedtest

iOS: Jailbreak: Personifikace vzhledu

17.01.2016 10:25 | Radek Kubeš
iOS: Jailbreak: Personifikace vzhledu

Změna tématu a personifikace grafické stránky uživatelského rozhraní jsou stále jedním z největších důvodů pro jailbreak iOS zařízení. 

Nejpoužívanějším nástrojem pro grafickou úpravu systému je bezpochyby tweak WinterBoard, jehož autorem je samotný zakladatel Cydie. Přestože je WinterBoard skvělou volbou, existují i další alternativní tweaky, nabízející rozšířené možnosti. Jedním takovým tweakem je i Anemone, který nabízí trochu jiný přístup k personifikaci, ale je kompatibilní s tématy z WinterBoardu, takže můžete bez obav z Cydie stáhnout své oblíbené motivy, včetně těch zakoupených. Anemone nabízí nastavení jednotlivých částí témat, v čem je ale tweak unikátní, to je funkce náhledu obrazovky po každé provedené změně, a to bez nutnosti restartu uživatelského prostředí. Náhled v podobě ikony se zobrazí i u jednotlivých témat pro lepší organizaci. Jednotlivé části témat lze namixovat dle libosti, pro opravdu personifikovaný vzhled.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání