Menu
CHIP Speedtest

iOS jailbreak: Personifikované zvuky

18.06.2015 21:50 | Radek Kubeš
iOS jailbreak: Personifikované zvuky

Zvukově personifikovat je možné skoro každý prvek operačního systému iOS.

Jednou z největších výhod jailbreaku je bezpochyby možnost personifikovat si ve svém zařízení vše na svoji míru. Většina nástrojů je ale zaměřena především na vizuální úpravu uživatelského rozhraní. Naštěstí máme i tweaky jako Echo, které dokážou nabídnout přizpůsobení systému i po stránce zvukové . Tato aplikace vám přidá do systémových nastavení další panel, pomocí kterého budete všechny systémové zvuky konfigurovat. Výběr zvuků je skutečně velmi bohatý, vlastní zvuky lze nastavit pro všechno od zvuku zamykání/odemykání a otevření aplikace až po zvuky při práci se složkami a při manipulaci s hlasitostí. Při výběru zvuku se vám nejprve přehraje jeho ukázka, jednotlivé zvuky lze tedy rozsáhle porovnávat a vybírat ten nejvhodnější.

Aplikace je nejen vhodná k přidávání vlastních zvuků, ale pro spoustu uživatelů slouží i k odstraňování těch nevhodných pro požadovaný klid.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání