Menu
CHIP Speedtest

iOS: Jailbreak: Příjemnější upozornění

01.03.2016 10:42 | Radek Kubeš
iOS: Jailbreak: Příjemnější upozornění

Odznaky u ikon aplikací mají upoutat pozornost uživatele na nová nebo nepřečtená upozornění, ale pro většinu uživatelů je stálý červený odznak u jejich e-mailové aplikace spíše otravný. 

Pro ty, kteří tyto odznaky také shledali jako příliš intruzivní, je tu nový jailbreak tweak s názvem Goodges. Ten dokáže tyto odznaky nahradit informativními textovými popisky pro decentnější a příjemnější způsob zjištění stavu upozornění. Odznaky zcela zmizí a upozornění se nyní zobrazí jako popisek na místě jména aplikace, společně s jejich počtem a jejich druhem. Po přečtení se popisek zpět nahradí původním jménem aplikace. Tweak nabízí velmi široké možnosti nastavení popisku, kromě jeho barvy a zvýraznění lze nastavit skrytí odznaků, skrytí popisků bez upozornění, kapitalizaci prvního písmenka, tučný popisek a barvu popisku dle barvy ikony. Tato nastavení lze dokonce přiřadit jednotlivým aplikacím zvlášť pro zcela personifikovaný vzhled upozornění. 

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání