Menu
CHIP Speedtest

iOS: Jailbreak: Rychlé vyhledávání

27.03.2016 10:20 | Radek Kubeš
iOS: Jailbreak: Rychlé vyhledávání

Chytrá zařízení jsou jako stvořená pro rychlé hledání informací na internetu, přesto je ale celý postup zbytečně zdlouhavý. 

 Jak nás však jailbreak komunita již několikrát naučila, vždy se najde nějaký způsob, jak libovolnou akci zrychlit. Ve spoustě různých tweaků už bylo vyhledávání zahrnuto, tím nejrychlejším je ale TextSearchPro, který se specializuje právě na internetové vyhledávání. Uživatelské prostředí tweaku by opravdu nemohlo být rychlejší – pomocí Activatoru nebo Flipswitch tweaku odkudkoli ze zařízení aktivujete a do textového pole napíšete požadovaný výraz. Vyhledávání je možné prostřednictvím vyhledávačů Google, Bing, Yahoo, Yahoo japan a Baidu, nebo můžete využít v iOS vestavěný slovník pro hledání definic slov. V panelu nastavení programu lze zvolit výchozí vyhledávač, nebo hned rovnou několik. V tomto případě se vás tweak před vyhledáváním zeptá, prostřednictvím jakého enginu výraz vyhledat. 

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání