Menu
CHIP Speedtest

iOS Jailbreak: Už nikdy nezaspěte

06.02.2015 16:14 | Radek Kubeš
iOS Jailbreak: Už nikdy nezaspěte

Patříte-li mezi ty, které nestačí ve všední rána probudit jen jednou, určitě si z obavy ze zaspání nastavujete budíků hned několik. 

Manuální nastavování jedenácti budíků se ale nemusí zrovna líbit každému, není tedy divu, že z jailbreak komunity vzešel nástroj na automatizaci tohoto procesu. Utilita s názvem Clone Alarm nenabízí klasické uživatelské rozhraní v podobě aplikace, ale funguje přímo v nativní iOS aplikaci Hodiny pro větší pohodlí a rychlost. Všechny funkce nástroje zpřístupníte přidržením prstu na jakémkoli budíku. Pak už je to jednoduché, v okně nástroje vyberete počet dalších budíků, které si přejete vytvořit, a interval, v jakém mají být vytvořeny. V případě potřeby lze v systémových nastaveních program dočasně deaktivovat. Nástroj Clone Alarm je dostupný zdarma v repozitáři HackYouriPhone nebo oficiálně za 0,99 eura v repozitáři BigBoss.

1502f-nahled

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání