Menu
CHIP Speedtest

iOS: Jailbreak: Vlastní screenshoty

29.02.2016 10:39 | Radek Kubeš
iOS: Jailbreak: Vlastní screenshoty

Všichni uživatelé iOS zařízení už dávno znají starý trik na pořízení snímku obrazovky pomocí společného stlačení tlačítek »POWER« a »HOME«. 

Jeho použití je ale omezené a nenabízí rozšířené možnosti, jako například oblast výběru pořízení obrazu. Pro uživatele, kteří vyžadují vyšší flexibilitu při tvorbě screenshotů, je určena nová verze tweaku Snapper 2, který uživateli umožňuje pořizovat screenshoty dle svých představ a využívat je k multitaskingu v ostatních programech. Tweak totiž obsahuje funkce pro snímání pouze vybrané části obrazovky, nabízí možnost skrytí soukromých částí obrazu a pořizuje historii screenshotů pro zpětné zobrazení, ale nabízí i zobrazení pořízeného screenshotu navrchu ostatních pro potřeby multitaskingu, jako například porovnávání obrazovek nebo opisování textu. Program přímo obsahuje nástroje na sdílení pořízených screenshotů a nabízí možnost ovládání jednotlivých funkcí pomocí zkratek Activatoru.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání