Menu
CHIP Speedtest

iOS Jailbreak: Zajímavější tapety

28.03.2015 17:25 | Radek Kubeš
iOS Jailbreak: Zajímavější tapety

Sledování pořád té samé tapety vás velmi rychle omrzí, ale nechce se vám ji každou chvíli manuálně měnit? Chytrý telefon ale dokáže odvést práci za vás. 

Funkci podobnou automatickému střídání tapet jako na počítači s Windows nabízí  jailbreak aplikace Wallmart, která dokáže tapety měnit buď po určitém časovém intervalu, nebo při každém odemčení telefonu. Výchozí složku tapet, náhodný výběr, či další možnosti zobrazení lze zvolit v systémových nastaveních v seznamu jailbreak nástrojů. Nejlepším řešením je pro tapety vytvořit speciální složku. Další možností jak zpestřit pozadí displeje vašeho zařízení je použití pohyblivého GIF obrázku. Přidání GIFu na tapetu v iOS 8 zatím ještě chybí a proto přichází na pomoc aplikace jako GIFPaper8. Obrázek lze vložit pomocí internetového prohlížeče, vybrat jej z galerie obrázků či stačí vložit jeho URL adresu na internetu. Obě aplikace jsou dostupné v repositáři BigBoss, GIFPaper8 lze pořídit přibližně za dvacetikorunu, zatímco Wallmart je dostupný zdarma.

wallmart-nahled

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání