Menu
CHIP Speedtest

iOS: Mazání aplikací

11.03.2014 19:12 | Radek Kubeš
iOS: Mazání aplikací

Pokud z iPadu odstraníte aplikaci, zůstane o tom záznam v AppStoru a tuto aplikaci si můžete kdykoliv nahrát zpět bez nutnosti vyplňovat Apple ID.

Pokud se jedná aplikaci, u které jste používali iCloud k ukládání práce, budete mít k dispozici i aktuální stav, kde jste naposledy skončili. To samé se týká i her zapojených do Game Centra. V případě multimediálního obsahu jsou možnosti trochu odlišné, protože hudbu nebo filmy jste si koupili nebo zařadili do svého zařízení prostřednictvím iTunes. Pokud chcete ze svého seznamu skladeb odstranit některou z nich, stačí po ní přejet zleva doprava a klepnout na červené tlačítko »Smazat«. Záleží však na nastavení přepínače »Nastavení | iTunes a App Store | Zobrazit vše«. Přepínač »Hudba« nebo »Video« určuje, zda položka bude odstraněna a dojde k fyzickému smazání souboru, nebo bude smazána, ale u položky zůstane ikona iCloud. V tomto případě stačí kdykoliv na položku klepnout, ona se okamžitě stáhne a začne se přehrávat.

mazani-nahled

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání