Menu
CHIP Speedtest

iOS: Obnovení poznámek

02.08.2016 14:59 | Radek Kubeš
iOS: Obnovení poznámek

Předinstalovaná aplikace Poznámky je velmi užitečným místem pro zaznamenání a úschovu kousků informací, ať už se jedná o nákupní seznam, rychlý náčrtek, nebo nápady na víkend. 

Velká část uživatelů se na aplikaci od Applu dennodenně spoléhá a nechtěná ztráta dat je poslední věc, kterou potřebují. Naštěstí je v aplikaci integrovaný nástroj na obnovu smazaných dat, který umožňuje omylem odstraněné poznámky vrátit zpět bez jakýchkoli obtíží. Aplikace disponuje ochranným prvkem, který odstraněné poznámky uloží na dalších 30 dnů pro možnost jejich okamžité obnovy, stejně jako aplikace Fotky se smazanými fotografiemi. Obnova je jednoduchá, stačí kliknout na šipku zpět v levém horním rohu pro zobrazení všech složek, kde naleznete i složku »Naposledy smazané«. Zde už je jen třeba kliknout na tlačítko »Upravit«, vybrat soubory k obnově a kliknout na »Přesunout vše«.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání