Menu
CHIP Speedtest

iOS: Schovejte nechtěné aplikace

08.02.2015 16:17 | Radek Kubeš
iOS: Schovejte nechtěné aplikace

Family Sharing je velmi užitečná schopnost iOS, která umožňuje sdílení aplikací a multimediálního obsahu s rodinou či přáteli.

Nastanou však situace, kdy si nebudete přát sdílet úplně všechno, například sdílet svým dětem hry obsahující násilí. Naštěstí je přímo v operačním systému zabudován chytrý nástroj na schování vámi vybraných aplikací. Ten najdete v App Storu pod záložkou »Updates | My Purchases«. V seznamu všech zakoupených aplikací teď stačí jen vybrat ty nechtěné a schovat je posunutím jednotlivých aplikací doleva a kliknutím na červené tlačítko »Hide«. Pokud preferujete organizování obsahu na počítači, lze aplikace schovávat přímo v iTunes. Při procházení aplikacemi stačí přejet přes ně kurzorem a kliknout na ikonu křížku v levém horním rohu. Pokud si své rozhodnutí rozmyslíte a chcete udělat aplikaci opět viditelnou, učiníte tak v iTunes pod záložkou »Store | View Account | Hidden Purchases | Manage«. V seznamu už jen vyberete položky pro zviditelnění. 

1502g-nahled

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání