Menu
CHIP Speedtest

iOS: Tichá Siri

08.02.2016 08:05 | Radek Kubeš
iOS: Tichá Siri

Siri je skvělou hlasovou pomocnicí a její mluvený feedback vám umožní dozvědět se odpověď bez nutnosti věnování pozornosti obrazovce. 

Často se ale najdou situace, kdy je její odpověď nežádoucí, například při používání hlasových příkazů v pracovním prostředí. V iOS ale naštěstí existuje nastavení, které vám zanechá její feedback, ale vypne mluvené slovo a nechá vás mezi těmito stavy hbitě přepínat. Požadované nastavení naleznete v »Obecné | Siri | Hlasová odezva«, kde máte na výběr mezi stálým zapnutím, zapnutím pouze při použití handsfree a možností ovládání přepínačem zvonění. Možnost pouze handsfree vám umožní mít odezvu zapnutou jen v případě připojení sluchátek, poslední možnost ale nabídne nejvyšší verzatilitu. Podobně jako vyzvánění při příchozím hovoru, hlasová odezva Siri může být aktivována či deaktivována pomocí přepínače na straně telefonu. Tím máte možnost mít Siri zapnutou, přesně kdy potřebujete. 

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání