Menu
CHIP Speedtest

iOS: Youtube na pozadí

27.03.2015 17:23 | Radek Kubeš
iOS: Youtube na pozadí

Když si z YouTube přehráváte video na vašem iZařízení a potřebujete najednou spustit nějakou další aplikaci, při přepnutí aplikací se playback videa vždy zastaví.

Existuje nějaký způsob jak video na pozadí nepozastavit? Řešení je velmi snadné a nevyžaduje instalaci žádných dalších aplikací. Nejprve je třeba otevřít Safari nebo váš oblíbený browser a najít na YouTube požadované video. Po stisknutí ikony přehrát se spustí systémový přehrávač. Nyní už můžete aplikaci opustit stisknutím tlačítka »Home«. Trik spočívá ve spuštění videa skrze Ovládací centrum po opuštění přehrávače. Přejetím z dolní lišty směrem nahoru vysuňte Ovládací centrum. Nad ikonami ovládání přehrávače by se mělo zobrazit jméno sledovaného videa. Nyní už jen stačí pokračovat v přehrávání kliknutím na ikonu přehrát. Tento jednoduchý trik lze použít pokaždé, je-li video přehráváno pomocí systémového přehrávače, což bohužel znamená, že trik nefunguje, přehráváte-li video v oficiální aplikaci YouTube.

youtube-nahled

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání