Menu
CHIP Speedtest

iOS: Zvuk z YouTube na pozadí

04.02.2014 13:58 | Radek Kubeš
iOS: Zvuk z YouTube na pozadí

Od té doby, co spolu Apple a Google příliš nekamarádí a aplikace využívající služeb Googlu nejsou součástí instalace iOS, je jejich funkčnost o poznání horší, než tomu bývalo dříve

Typickým příkladem je i oficiální aplikace YouTube, která neumožňuje přehrávání zvuku videa na pozadí, nebo dokonce se zamknutým zařízením. Zapomeňte na různé zaručené triky z internetu a raději rovnou nainstalujte alternativní aplikaci McTube. Jde o přehrávač videí z YouTube, u kterého ale tvůrci mysleli o trochu více než kolegové v Googlu. Díky tomu můžete poslouchat zvuk z videa na pozadí, i když zrovna pracujete s jinou aplikací. Přehrávání se dá řídit prostřednictvím kontrolního centra (panel vytažený ze spodního okraje obrazovky), případně můžete iPad nebo iPhone při přehrávání rovnou zamknout a vypnout displej. Zvuk běží stále dál. Po zmačknutí odemykacího tlačítka je možné přehrávání řídit přímo na zamykací obrazovce.

lockscreen-play-nahled

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání