Menu
CHIP Speedtest

Jailbreak: Dvojí tlačítko odeslat

09.02.2016 08:00 | Radek Kubeš
Jailbreak: Dvojí tlačítko odeslat

Služba iMessage přináší bezplatný a univerzální systém vzájemné komunikace pro vlastníky všech druhů zařízení od Applu, na iPhonech tak spolehlivě nahradila zasílání SMS zpráv. 

V českých poměrech ale není iMessage možné naplno využít, ať už kvůli absenci pokrytí, dosažení limitu dat, nebo nedostupnosti připojení u druhé strany. Často tedy iMessage nelze využít, jelikož se zpráva vůbec neodešle nebo nedosáhne svého příjemce. Aplikace zprávy ale nedokáže přesně rozpoznat, jakým způsobem si přejete zprávu odeslat, a v tom okamžiku přichází na pomoc jailbreak tweaky jako SwitchService. Tento tweak funguje velmi jednoduše, integruje se přímo do nativní aplikace zprávy a rozšiřuje možnosti tlačítka odeslat. Mezi iMessage a SMS zprávami lze rychle přepínat pouze pomocí dlouhého podržení tlačítka »Odeslat«, jehož stav je indikován zelenou barvou pro SMS zprávy a modrou pro iMessage. Délku podržení tlačítka před přepnutím lze změnit v nastaveních. 

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání