Menu
CHIP Speedtest

Modifikace zobrazení nového panelu

29.04.2011 07:44 | Redakce Chip
Při otevření nového panelu zobrazí Chrome pro rychlou volbu nejčastěji navštívené a nedávno zavřené webové stránky. To je sice pro vaši vlastní potřebu veskrze praktické, pokud však přihlížejí další osoby nebo browser také používají, na první pohled poznají vaše surfovací zvyklosti.

Jako rychlé řešení můžete nejprve toto zobrazení skrýt. Za tím účelem klávesovou kombinací [Ctrl]+[T] nebo kliknutím na znaménko plus vedle tabů otevřete nový panel. Vpravo nahoře na této stránce pak najdete malou ikonu s křížkem. Ta vám umožní postupně deaktivovat obě volby »Nejnavštěvovanější« a »Nedávno zavřené«. Nastavení zůstane zachováno.
Napříště se budou nové panely otevírat bez náhledů, takže zvědavé pohledy už přijdou zkrátka. Přes dole obsažené odkazy však přesto můžete znovu rychle přistupovat k dotyčným stránkám. Chcete-li nežádoucí položky úplně odstranit, musíte vymazat historii browseru.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání