Menu
CHIP Speedtest

PRÁVĚ V PRODEJI

Modulátor hlasu pro Skype

17.10.2011 10:06 | Redakce Chip
Pro ozvláštnění vašich hovorů byste chtěli svůj hlas doplnit o efekty, které nabízí dodávaný software k některým dražším mikrofonům. K vašemu mikrofonu však žádný podobný software k dispozici není. Nedá se to přece jen nějak zařídit?

Svůj hlas můžete pozměnit pomocí nástroje Skype Voice Changer, který je zdarma k dispozici na stránce skypefx.codeplex.com. Stažený ZIP archiv rozbalte a při spuštěném Skypu otevřete EXE soubor »SkypeFx«. V okně programu poté klikněte na tlačítko »Connect to Skype« a v následujícím hlášení Skypu zvolte »Povolit přístup«.

Nástroj nabízí celkem patnáct efektů. Pro použití některého z nich klikněte na tlačítko »Add Effect« a v nabídce jej dvojitým kliknutím aktivujte. Jednotlivé složky efektu lze následně ještě dále dolaďovat jezdci. U zpomalení (volba Delay) tedy můžete mimo jiné nastavit hodnotu v milisekundách, v případě snížení výšky (Pitch Down) lze určit počet oktáv atd. Jednotlivé efekty můžete libovolně kombinovat.

Rada: Pro vyzkoušení výsledného znění hlasu zadejte ve Skypu do řádku pro vytáčení »echo123«. Ozve se hlasový záznamník, kde po zaznění tónu zanechte libovolný vzkaz. Namluvený vzkaz se vám po chvíli automaticky přehraje.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání
Komerční sdělení