Menu
CHIP Speedtest

Obnovení funkce rychlé volby s FastDial

26.03.2012 04:00 | Redakce Chip
Dosud jste jako grafickou stránku přímé volby používali rozšíření FastDial. Po aktualizaci na Firefox 7 však přestalo fungovat. Teď byste chtěli nástroj znovu uvést do chodu.

Dosavadní verze Fast Dial 3.4 ještě nebyla testována s nejnovějším Firefoxem. Na stránkách Mozilly už také není k dispozici jako kompatibilní download.

Ovšem na webové stránce userlogos.org/extensions/fastdial se mezitím objevilo aktualizované provedení 3.5.x, které také opět bez problémů pracuje s nejnovějším Firefoxem. Na konci webové stránky klikněte na odkaz »fast_dial-3.5.1.xpi«. Pro nainstalování otevřete XPI soubor ve Firefoxu. Starší verzi Fast Dial předem neodstraňujte, aby zůstala v platnosti vaše nastavení. Potřebné povolení udělte kliknutím na »Instalovat nyní« a pak browser ještě jednou restartujte. Tím by rozšíření mělo být aktualizováno, znovu fungovat jako dříve a dále moci používat všechna dosavadní nastavení.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání