Menu
CHIP Speedtest

Obnovení narušené funkce LiveUpdate

01.03.2010 17:46 | Redakce Chip + Přidat komentář
Produkty „Norton" společnosti Symantec občas ohlásí zastaralou antivirovou ochranu, třebaže je aktivována automatická aktualizační služba LiveUpdate. A co horšího - při pokusu uvést virové signatury na nejnovější stav ručně se objeví chybová zpráva o chybě v aktualizačním skriptu.

Problém může mít různé příčiny. Nejprve otevřete okno programu a zkontrolujte stav své licence. Pokud je neplatná, musíte si ji nejdříve prodloužit.

Z adresy ftp://ftp.symantec.com/public/english_us_canada/liveupdate/tools/piupdate.exe si zdarma stáhněte program »piupdate.exe« pro aktualizaci inventarizace produktů. Spusťte jej a potvrďte ověřovací dotaz systému. Pak klikněte na »Setup« a počkejte na zprávu o úspěšné instalaci nástroje. Dialog uzavřete tlačítkem »OK«.

Nyní otevřete okno nortonského produktu. Podle konkrétní verze pak klikněte na příslušný odkaz nebo na tlačítko pro spuštění LiveUpdate. Počkejte na dokončení procesu. Po úspěšném uzavření musíte restartovat počítač. Pak už bude LiveUpdate pracovat jako obvykle.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.