Menu
CHIP Speedtest

Odstranění problémů se souborem »Mshtml.dll« v aplikaci Internet Explorer

05.01.2016 20:30 | Karel Kovar

Jestliže máte na svém počítači starší Windows a občas používáte i Internet Explorer, může vás při surfování otravovat nepříjemná chyba související se souborem »Mshtml.dll«, která způsobí zhroucení prohlížeče. 

Tato chyba se objeví, pokud nejsou některé části aplikace Internet Explorer kompatibilní s těmi ve Windows. Naštěstí je ale možné tyto problémy snadno a rychle odstranit.

Nejprve otevřete Internet Explorer, klikněte na tlačítko »Nástroje« a z nabídky zvolte volbu »Možnosti Internetu«. Zde přejděte na kartu »Upřesnit« a v dolní části okna klikněte na tlačítko »Obnovit…«. V následujícím okně zkontrolujte, zda není aktivní zatržítko u položky »Odstranit osobní nastavení«, a klikněte na tlačítko »Obnovit«. Tento krok ve většině případů pomůže. Pokud k pádům prohlížeče dochází i poté, pak zkontrolujte, zda jsou nainstalovány všechny nejnovější aktualizace Windows. 

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání