Menu
CHIP Speedtest

Office: Nedokončená instalace Office

18.03.2017 09:23 | Radek Kubeš
Office: Nedokončená instalace Office

Možná se vám někdy při instalaci kancelářského balíku Microsoft Office stalo, že se celý proces zastavil na 90 procentech a nebyl dokončen.

Příčinou je, že instalační služba Windows začne ve stejném okamžiku řeší jinou úlohu a na instalaci Office nemá čas. Často přitom jde o instalaci aktualizací Windows.

Můžete počkat několik minut, zdali se instalace opět nerozjede, ale jednodušší bude instalaci aktualizací přerušit a doinstalovat nejdříve Office. Použijte klávesovou zkratku [Ctrl] + [Shift] [Esc] k otevření Správce úloh, klikněte na »Více informací« a vyhledejte proces »wusa.exe« (Windows Update Standalone Installer). Klikněte na něj pravým tlačítkem myši a zvolte »Ukončit úlohu«. Pak znovu spusťte instalaci Microsoft Office. Pokud opět dojde k problému s dokončením instalace, může být na vině i antivirový program. Dočasně jej deaktivujte, instalujte kancelářský balík a pak antivir opět spusťte.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání