Menu
CHIP Speedtest

Outlook: Neoznačování zpráv jako přečtené

08.03.2017 08:54 | Radek Kubeš
Outlook: Neoznačování zpráv jako přečtené

Když v Outlooku kliknete na hlavičku e-mailu na seznamu doručené pošty, zobrazí se náhled zprávy a e-mail je následně označen jako přečtený, aniž byste si jej třeba dvojklikem otevřeli v samostatném okně a důkladně pročetli.

Pokud vám chodí opravdu hodně pošty, můžete kvůli tomu přehlédnout důležitou zprávu v záplavě nepřečtených e-mailů. V nastavení poštovního klienta Outlook ale můžete určit, že zpráva zůstane označená jako nepřečtená, i když jen krátce zobrazíte její náhled. Přejděte do nabídky »Soubor | Možnosti« a v nově otevřeném okně s nastaveními Outlooku přejděte na položku »Pošta«. V části »Podokna aplikace Outlook« klikněte na tlačítko »Podokno čtení« a zde zrušte označení předvoleb »Označovat položky jako přečtené při zobrazení v podokně čtení« a »Označovat položku jako přečtenou při změně výběru«. Nové nastavení potvrďte kliknutím na »OK« v obou oknech. Příště už se vám nebude stávat, že bude některá zpráva mylně označená jako přečtená a vy ji třeba nechtěně smažete.  

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání