Menu
CHIP Speedtest

Označení aktuální složky v navigační oblasti

11.11.2010 09:49 | Redakce Chip
Při „proklikávání“ adresářovou strukturou na pravé straně okna Průzkumníka zůstává zobrazení stromové struktury v navigační oblasti na levé straně nezměněno. To vám však příliš nevyhovuje.

Aby Windows přizpůsobila vzhled stromové struktury podle momentálně otevřené složky, aktivujte v Průzkumníku příkaz »Uspořádat | Možnosti složky a hledání«. V následném dialogu »Možnosti složky« na kartě »Obecné« v sekci »Navigační podokno« zaškrtněte volbu »Automaticky rozbalit do aktuální složky«. Nastavení potvrďte tlačítkem »OK«.
Upozornění: Přímo nad touto volbou najdete nastavení »Zobrazit všechny složky«. Pokud je aktivujete, Windows nebudou odděleně ukazovat »Oblíbené položky«, »Knihovny«, »Počítač« a »Síť« a zobrazí se pouze »Oblíbené položky« a »Plocha«. Všechny ostatní objekty se objeví pod »Plocha«. Kromě toho bude nyní operační systém ukazovat také jednotky CD ROM, DVD a jednotky výměnných disků, které právě neobsahují žádné médium.


Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání