Menu
CHIP Speedtest

Přidání krátkých poznámek ke zprávám ve schránce

22.07.2010 12:19 | Redakce Chip
K některým doručeným zprávám byste potřebovali připojit krátké glosy, například »Zavolat zpět« nebo »Vyřízeno dne ...«. Chtěli byste tedy vědět, zda je lze spojit přímo se zprávou, aniž by kvůli tomu bylo nutno zakládat nové prvky, termíny nebo úkoly.

V otevřené zprávě můžete její obsah příkazem »Úpravy | Upravit zprávu« libovolně doplňovat nebo měnit. U krátkých poznámek to jde také ještě jednodušeji.
Otevřete příslušný e-mail. V záhlaví zprávy klikněte do řádku »Předmět«. Ačkoliv zde Outlook nezobrazí žádné označení pro úpravy, řádek pro předmět můžete libovolně editovat. Svůj komentář vložte nejraději na začátek řádku. Poněvadž pracujete jen v jediném řádku, můžete přirozeně doplnit jen stručnou poznámku. Potom zprávu zavřete. Dotaz na uložení změn zodpovězte tlačítkem »Ano«. Tato metoda má navíc tu výhodu, že své poznámky později uvidíte i v přehledu zpráv, aniž byste museli jednotlivé maily otevírat. Vaše poznámky se zvláště uplatní také při seřazení zpráv podle předmětu.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání