Menu
CHIP Speedtest

Přídavná lišta pro Facebook

23.04.2011 21:00 | Redakce Chip
Po spuštění prohlížeče otevíráte Facebook již automaticky – nic vám zkrátka nesmí uniknout. A poněvadž chcete být v obraze pokud možno neustále, uvítali byste nějaké integrované řešení.

Svůj prohlížeč můžete doplnit o užitečnou nástrojovou lištu Facebook Toolbar, která vás upozorní na celou řadu aktualit. Stáhnout si ji můžete z adresy developers.facebook.com/toolbar. Tam klikněte na odkaz »DOWNLOAD NOW for Internet Explorer«, v panelu stahování klikněte na »Uložit« a po dokončení stahování na »Spustit«. Poté pokračujte podle instalačního průvodce.

Po dokončení instalace a znovuspuštění Internet Exploreru nejprve tlačítkem »Povolit« odsouhlaste zobrazení lišty a poté v liště klikněte na »Log in to Facebook«. V novém okně zadejte přihlašovací údaje ke svému Facebook účtu, zaškrtněte volbu »Zůstat přihlášen« a poté klikněte na »Přihlášení | Povolit«. Dialog nakonec uzavřete tlačítkem »Close login window«.

Z lišty nyní můžete otevřít domovskou stránku Facebooku jedním kliknutím na »Go to Facebook«.  Pro rychlý přístup na profil, k fotografiím a dalším funkcím slouží tlačítko »Quick Links«. Zalíbí-li se vám některá webová stránka, můžete se o ni snadno podělit s přáteli kliknutím na »Share«. Pro aktualizaci vlastního stavu zadejte text do pole »Set your status« a potvrďte klávesou [Enter]. Při prvním použití této funkce je potřeba aktualizaci stavů jednorázově autorizovat.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání