Menu
CHIP Speedtest

Přímé zobrazení údajů Outlooku na ploše

12.12.2011 11:12 | Redakce Chip
Na obrazovce využíváte postranní oblast, abyste měli stále před očima důležité údaje, jako jsou hodiny nebo počasí. Teď byste tam chtěli vidět i nejnovější informace vašeho Outlooku.

Bezplatný „gadget“ Outlook info vám nejdůležitější aktuální informace z Outlooku přenese velmi kompaktně přímo na plochu. Jste pak stále „v obraze“, aniž byste předem museli přepínat na program – instalační soubor najdete například na http://www.slunecnice.cz/sw/outlook-info/. Po nainstalování souboru spusťte Outlook. Po chvíli by měl gadget zobrazit informace. Pro přizpůsobení na nich podržte ukazatel myši a klikněte na následně zobrazenou ikonu nastavení. Tam lze mj. také změnit počet zobrazených prvků pro každou rubriku. Navíc můžete nastavit vzhled a použité složky Outlooku. Pro bezchybný provoz je zapotřebí Outlook od verze 2007, verze 2003 funguje jen omezeně. Ikony vpravo vás po kliknutí dovedou přímo do příslušné oblasti v Outlooku.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání