Menu
CHIP Speedtest

Připnutí webových stránek na hlavní panel

17.10.2011 09:59 | Redakce Chip
Počínaje Vistou si na hlavní panel můžete připnout oblíbený program, který lze následně otevřít jediným kliknutím. Podobně šikovný způsob ukotvení lze nyní používat také pro webové stránky.

Používáte-li nový Internet Explorer 9, můžete libovolnou webovou stránku připnout na hlavní panel velmi jednoduše – stačí kliknout na ikonu webu v adresovém řádku nebo na kartu webu a poté ji na požadované místo přetáhnout. A je hotovo. Připnutý web se oddělí od prohlížeče a podobně jako běžná aplikace se na hlavním panelu ukotví jako samostatná miniatura s ikonou webu. K otevření pak stačí jedno kliknutí.

Pokud to připnutá „webová aplikace“ umožňuje, mohou se v miniatuře zobrazovat některá upozornění. Může jít například o počet nepřečtených zpráv v e-mailové schránce, nové upozornění na Facebooku a podobně. Kliknutím pravým tlačítkem myši lze u vybraných webů také vyvolat nabídku základních funkcí. Seznam webů podporujících tuto funkcionalitu naleznete na stránce iegallery.com/cz/pinnedsites/default.aspx.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání