Menu
CHIP Speedtest

Rekonstrukce omylem zavřených oken

28.06.2010 08:32 | Redakce Chip
Kliknutím myší jste neúmyslně zavřeli okno prohlížeče – přitom jste je chtěli jen maximalizovat. Dají se původně otevřené webové stránky rychle obnovit?

Funkce pro rekonstrukci nedávno otevřených panelů existuje už déle. Firefox 3.5 však dokáže dokonce vrátit obsahy zavřených oken.
Za tím účelem otevřete »Historie | Naposledy zavřené panely«. V následné nabídce máte na výběr naposledy zavřená okna, která jsou označena podle záhlaví zavřeného okna. Poněvadž tuto funkci zpravidla potřebujete jen v případě, že jste okno právě zavřeli, měla by první položka seznamu být tím správným oknem. Klikněte na ni, čímž obnovíte předchozí stav. Ještě rychleji to zařídíte klávesovou kombinací [Ctrl]+[Shift]+[N].
UPOZORNĚNÍ: Ve starších verzích můžete využít obyčejnou historii. Klávesovou kombinací [Ctrl]+[H] nebo z menu lze historii zobrazit v postranním panelu. V něm najdete všechny navštívené webové stránky chronologicky seřazené. Musíte ovšem sami poznat, které z nich jsou ty naposledy zavřené.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání