Menu
CHIP Speedtest

Reset kódu dětského zámku

13.06.2012 13:39 | Redakce Chip
Při prvním nastavování televizoru mnoho nových uživatelů zadá (jak to navíc televizor doporučuje) speciální PIN kód dětského zámku. V případě, že ho zapomenou, pak nevědí, co dělat.

Majitelé novějších modelů televizorů mohou tento PIN kód zámku celkem snadno resetovat. Vše, co je pro to potřeba udělat, je resetovat „internetovou“ paměť vašeho zařízení. Použijte pro to dálkový ovladač a postupujte takto: „ikona Domů | Konfigurace | Nastavení | Vymazání internetové TV paměti“. Uvědomte si ale, že kromě PIN kódu dětského zámku vymažete i další záznamy, jakou jsou hesla, cookies, historie prohlížení a nastavení televize. Tato nastavení zůstanou uložena ve vašem profilu, pouze pokud se správně zaregistrujete. Pak je zde snadno najdete, a to tak, že se opětovně přihlásíte pod stejnou e-mailovou adresou, pod jakou jste se poprvé zaregistrovali. Server Philips vás pak podle toho rozpozná. Pokud ale nejste na serveru zaregistrováni, museli byste po vymazání paměti začít od nuly.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání