Menu
CHIP Speedtest

Rychlé vyhledání pomoci se vzpurnými aplikacemi

16.05.2012 04:00 | Redakce Chip
Potřebujete-li pro mnoho nainstalovaných programů rychle najít správný výchozí bod při otázkách a problémech, můžete si v Ovládacích panelech nechat zobrazit seznam odkazů na domovské nebo pomocné webové stránky výrobců.

Pro aktivaci tohoto seznamu odkazů klikněte v Ovládacích panelech na »Programy« a tam na »Odinstalovat program«. V nyní zobrazeném seznamu programů pravým tlačítkem myši klikněte na libovolný titulní řádek, jako například »Název« nebo »Vydavatel«. V kontextové nabídce zvolte příkaz »Další« a v následném dialogu aktivujte u detailů navíc volbu »Odkaz na nápovědu«.

Dále můžete na tomto místě ještě zvolit možnost »Odkaz podpory«, který vás eventuálně dovede až na stránku podpory příslušného programu. Tyto stránky jsou sice většinou v angličtině, každopádně však představují dobré východisko při hledání pomocných cest. Mnohdy je zajímavá také volba »Telefon na podporu«. Toto číslo však nebývá u všech programů skutečně k dispozici. Svou volbu potvrďte tlačítkem »OK«, aby se položky ihned aktualizovaly ve všech sloupcích.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání