Menu
CHIP Speedtest

Samočinné doplňování seznamu bezpečných odesilatelů

27.11.2011 20:09 | Redakce Chip
Když napíšete nějaké osobě zprávu, má Outlook jejího příjemce automaticky zařadit do seznamu bezpečných odesilatelů, aby vám správu tohoto seznamu usnadnil.

Outlook můžete bez velké námahy přimět, aby všechny adresáty vámi odeslaných zpráv převzal do seznamu bezpečných odesilatelů. Za tím účelem otevřete ve verzi 2007 příkaz nabídky »Nástroje | Možnosti«. V následném dialogu na kartě »Předvolby« klikněte na »Nevyžádaná pošta…«. V Outlooku 2010 označte v navigační liště vlevo v aplikaci složku »Nevyžádaná pošta«. Pravým tlačítkem myši klikněte na tam obsaženou, jako nevyžádanou klasifikovanou zprávu a v kontextové nabídce otevřete příkaz »Nevyžádaná pošta | Možnosti nevyžádané pošty«.
V obou verzích pak v následném dialogu na kartě »Bezpeční odesilatelé« zaškrtněte volbu »Automaticky přidávat adresáty mých e-mailů do seznamu bezpečných odesilatelů« a nastavení potvrďte tlačítkem »OK«.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání