Menu
CHIP Speedtest

Skupinové ukládání panelů a jejich hromadné otevírání

04.05.2010 11:35 | Redakce Chip
Po dokončení rešerše často zůstanou webové stránky vztahující se k jednomu tématu otevřeny v několika panelech. Ty byste chtěli uložit – nejlépe najednou.

K cíli vedou dvě cesty. Vlevo vedle panelů klikněte na ikonu hvězdičky se znaménkem plus a zvolte »Přidat skupinu záložek k oblíbeným položkám«. V následném dialogu přidělte skupině nějaký název, vyberte pro ni paměťové místo uvnitř „Oblíbených položek“ a potvrďte tlačítkem »Přidat«. Pokud raději průběžně pracujete s klávesnicí, stiskněte [Alt]+[Y], výše zmíněný příkaz vyberte kurzorovými šipkami a stiskněte [Enter].
Chcete-li uloženou skupinu panelů otevřít, stiskněte [Alt]+[K] nebo klikněte na »Centrum oblíbených položek« a pak na tlačítko »Oblíbené položky«. Navigujte na složku se skupinou panelů, kterou chcete otevřít, a vpravo od názvu složky klikněte na šipku. Všechny tam uložené webové stránky se pak otevřou v separátních panelech.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání