Menu
CHIP Speedtest

Skype 5: Přizpůsobení uživatelského rozhraní

24.04.2011 21:00 | Redakce Chip
Nová verze Skypu se chlubí přepracovaným vzhledem, propojením s Facebookem a spoustou další vylepšení. Uživatelské rozhraní se tím však stalo poněkud nepřehledným.

Vzhled i celou řadu funkcí si můžete naštěstí přizpůsobit vlastním požadavkům. Za tím účelem požijte následujícími postupy:

ÚSPORNÉ ZOBRAZENÍ:
Je-li na vašem notebooku každé volné místo na obrazovce vzácné, můžete velikost hlavního okna zredukovat postupem »Zobrazit | Úsporné zobrazení«. Okno pro zahájení hovoru a chat se nyní zobrazí až po poklepání na kontakt.

SEZNAMU KONTAKTŮ: Před jménem v seznamu kontaktů se nově zobrazuje fotografie. Kvůli tomu se však do okna vejde daleko méně kontaktů. Po přepnutí zpět na seznam kontaktů bez fotografií otevřete »Nástroje | Nastavení | Obecná nastavení« a zrušte zatržítko u volby »Zobrazit obrázek z profilu v seznamu kontaktů«.

VELIKOST PÍSMA CHATU: Pokud je pro vás použitá velikost písma příliš malá, přejděte v okně nastavení do nabídky »Chat a SMS | Vzhled Chatu«. Poté klikněte na tlačítko »Změnit písmo« a v podokně nastavte velikost a případně i font písma. Nastavení potvrďte tlačítky »OK« a »Uložit«.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání