Menu
CHIP Speedtest

Uchování zajímavých příspěvků z Facebooku na jednom místě

19.05.2011 06:20 | Redakce Chip
Je to asi týden, co jste na Facebooku narazili na zajímavý status. Zpětné vyhledání příspěvku je však po takové době velice pracné.

Používáte-li Firefox, můžete si zajímavé příspěvky od přátel ukládat na speciální stránku. Je k tomu potřeba pouze nainstalovat bezplatné rozšíření Memonic.

Pro instalaci otevřete v browseru www.memonic.com/tools/goodies/facebook a klikněte na »Install the Firefox Facebook Extension«. Na následující webové stránce klikněte na »Add to Firefox«. Instalaci poté odsouhlaste kliknutím na »Instalovat nyní« a poté prohlížeč restartujte.

Doplněk se na Facebooku projeví jako nové tlačítko »Saved Items« napravo od pole pro vyhledávání a také novou volbou »Save« u každého statusu, odkazu a fotografie. Cokoli si nyní pomocí tlačítka »Save« uložíte, najdete na stránce pod tlačítkem »Saved Items«. Takto uložený obsah nenávratně zmizí pouze tehdy, pokud jej autor ze svého profilu odstraní.

Upozornění: Bez registrace si lze takto uložit pouze deset položek. Pokud plánujete rozšíření používat pravidelně, bezplatně se zaregistrujte na www.memonic.com/subscription/plans. Registrovaní uživatelé si mohou zdarma uložit až 100 položek a ty pak navíc třídit do skupin. V případě potřeby lze poté k uloženým položkám přistupovat i z mobilního telefonu.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání