Menu
CHIP Speedtest

Úsporné zobrazení titulní stránky browseru

09.12.2010 13:41 | Redakce Chip
V celoobrazovkovém zobrazení potlačí browser panel nabídek a zkombinuje panely nástrojů a tabů bez jinak obvyklého odsazení. Takové úsporné zobrazení byste rádi používali i v obvyklém okně.

Kdo se už s novým úsporným zobrazením spřátelil, podivuje se nad posunutím titulního řádku a panelu tabů o cca polovinu řádku. Poněvadž je to jen plýtvání místem, chtěli byste odsazení minimalizovat pomocí konfiguračního nastavení také v „okenním“ zobrazení.
Pro vyvolání konfigurace napište do adresního řádku »opera:config« a stiskněte [Enter]. Pro zobrazení jednotlivých hodnot klikněte na »User Prefs«. Tam vyhledejte řádek »Chrome Integration Drag Area« a jeho standardní hodnotu »13« změňte na »1«. Mimochodem, další parametr »Chrome Integration Drag Area Maximized« definuje toto odsazení pro maximalizované okno browseru. Potom skrolujte zcela dolů a klikněte na »Uložit«, aby byla nová hodnota převzata. Následný pokyn potvrďte tlačítkem »OK«. Restart prohlížeče není nutný. Stačí okno programu krátce maximalizovat a pak znovu zmenšit.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání