Menu
CHIP Speedtest

Vyfoťte si animovaná 3D selfie s panoramatickým pozadím

14.01.2016 12:35 | Pavel Trousil
Vyfoťte si animovaná 3D selfie s panoramatickým pozadím

Pokud rádi experimentujete se svým fotoaparátem ve smartphonu, měli byste vyzkoušet aplikaci Phogy, která je volně dostupná pro Android i iOS. 

Pomocí aplikace Phogy vytvoříte selfie nebo i jiné fotografie ve 3D s panoramatickým pozadím, které často vypadá na smartphonu opravdu pěkně. Spusťte aplikaci a aktivujte přední fotoaparát, pokud chcete udělat selfie. Následně klikněte na ikonu fotoaparátu a otáčejte smartphonem dokola.

25-nahled

Vyberte si pokud možno menší objekt, který zabere jen část obrazu, a ten musí při fotografování stále zůstat ve středu displeje, jinak se záběr nepovede. Měli byste také fotografovat za dobrého osvětlení. Phogy sice nabízí i možnosti pozdějších úprav (jasu, kontrastu, zaostření, přidání efektů), to ale musíte přepnout na placenou verzi (cca 3 eura). Po vyfotografování se snímky zpracují a vytvoří se 3D snímek objektu, který můžete otáčet tak, že nakláníte smartphone. To vytváří panoramatický efekt. Hotový snímek můžete exportovat v nativním formátu PHOGY, jako MP4 video nebo jako GIF a můžete ho umístit na Facebook či poslat poštou. 

2016-01-05-17-03-10

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání