Menu
CHIP Speedtest

Výpis stavů přátel na Seznamu

11.06.2010 08:12 | Redakce Chip
Výpis stavů přátel na Seznamu
Je to rutina – na domovské stránce si vždy nejprve přečtete zprávy a předpověď počasí, pak zkontrolujete poštu a nakonec ještě přepnete na Facebook. Uvítali byste proto možnost číst novinky z Facebooku také přímo na Seznamu.

Možnosti nastavení stránky Seznamu dovolují integrovat základní funkce z Facebooku. Za tím účelem se na Seznamu přihlaste ke svému e-mailovému účtu a poté přejděte zpět na úvodní stránku Seznamu. Dole na stránce klikněte na odkaz »Nastavení« a na nové stránce v části »Komunikace« zaškrtněte volbu »Facebook«. Nastavení potvrďte tlačítkem »Uložit změny«.

Na úvodní stránce Seznamu se nyní zobrazí oblast pro přihlášení k Facebooku. Zde klikněte na tlačítko »Facebook«. Zobrazí se přihlašovací okno. V něm zadejte login a heslo k Facebooku a pokračujte na »Přihlášení«. Okno poté ukončete kliknutím na »Zavřít«. Vzápětí zvolte »Povolit aktualizace stavu«. Od této chvíle najdete na Seznamu blok s výpisy posledních stavů vašich přátel. Chcete-li aktualizovat svůj stav, stačí jej zadat do textového pole v horní části bloku a poté kliknout na »Odeslat«.

Rada: Jednotlivé bloky je možno na stránce přesouvat. Pro přetažení bloku najeďte kurzorem myši na horní lištu bloku, což je indikováno změnou kurzoru na křížek. Při stisknutém levém tlačítku myši pak přetáhněte vybraný blok na nové místo.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání