Menu
CHIP Speedtest

Vyřešení problémů interference při použití rozhraní HDMI

15.04.2011 12:49 | Redakce Chip
Set-top boxy Vantage mají díky svým vlastnostem řadu příznivců. Radost těchto fanoušků však kazí rušení obrazu z těchto set-top boxů, a to v případě, že jsou připojeny přes rozhraní HDMI.

Pokud váš receiver Vantage trpí poruchami obrazu hned z výroby, bude potřeba provést aktualizaci jeho firmwaru. Nepodaří-li se vám provést update pomocí nabídky, můžete jej provést i ručně. Nejprve si musíte stáhnout aktualizaci firmwaru z webových stránek výrobce (vantage.digital.com). Stažený soubor rozbalte do hlavního adresáře USB flash disku. USB flash disk s aktualizačním souborem vložte do USB portu receiveru. Vyberte soubor aktualizace „d1p“ z USB flash disku, a to přes „Menu | Multimedia | USB“ pomocí dálkového ovladače. Následující dotaz potvrďte pomocí „Yes“. Spustí se aktualizace. Během procesu aktualizace nemačkejte žádná tlačítka a neodpojujte receiver od napájení. Po skončení aktualizace se receiver sám restartuje. Bude-li problém i nadále přetrvávat, bude třeba provést reset zařízení. Předtím si však prostřednictvím „Menu | Channel Settings | Software Manager“ uložte svá nastavení.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání