Menu
CHIP Speedtest

Vytvoření seznamu doporučených stylů

17.11.2015 12:04 | Karel Kovar
Vytvoření seznamu doporučených stylů

Vadí vám přílišné kreace uživatelů v textovém editoru? Velké množství lidí si bohužel myslí, že čím více stylů použijí, tím je jejich dokument lepší. Naštěstí je možné s tímto nešvarem snadno zatočit. 

Nejjednodušší je nechat zobrazit pouze seznam doporučených stylů a ten striktně omezit. Postup je následující: Ve Wordu se přepněte na kartu »Domů« a v sekci »Styly« klikněte na šipku v pravé dolní části okna. Objeví se okno »Styly«. V něm klikněte v dolní části na tlačítko »Spravovat styly«. Zde přejděte na kartu »Doporučované« a nejprve v dolní části stránky zvolte možnost »Nové dokumenty založené na této šabloně«. Poté klikněte na tlačítko »Vybrat vše« a nakonec na »Skrýt«. Nyní jsou všechny styly skryté a je jen na vás, které z nich „povolíte“ k použití. Vybraný styl vždy označte a klikněte na tlačítko »Zobrazit«. Nakonec ještě přidejte zatržítko k položce »Zobrazit pouze doporučené styly« a vše potvrďte kliknutím na »OK«.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání