Menu
CHIP Speedtest

Zákaz Windows Defenderu při používání antivirového programu

04.08.2015 07:12 | Karel Kovar
Zákaz Windows Defenderu při používání antivirového programu

Microsoft Windows Defender v testech antivirových nástrojů pravidelně získává poslední místa, a tak není žádným překvapením, že většina náročnějších uživatelů ho nahradí lepší alternativou. 

Většina pokročilejších antivirů renomovaných firem umí Windows Defender vypnout, pokud ale chcete použít alternativní produkt, doporučujeme Defender vypnout manuálně. To provedete následujícím způsobem:

Klikněte na tlačítko »Start« a do políčka »Prohledat programy a soubory« zadejte »Defender«. Ve výsledcích vyhledávání poté v sekci »Ovládací panely« kliknutím na položku »Windows Defender« program spusťte. V jeho okně pak klikněte na tlačítko »Nástroje« a v levé části okna přejděte do sekce »Správce«. Nyní zrušte zatržítko u položky »Používat tento program«. Rozhodnutí potvrďte kliknutím na »Uložit« a zadejte odpovídající heslo, pokud nejste přihlášeni jako správce. Objeví se závěrečná zpráva, že Windows Defender byl zakázán.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání