Menu

TomTom White Pearl

01.06.2009 23:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
navigace pro ženy

TomTom White Pearl: navigace pro ženy

Firma TomTom představila novinku - navigaci pro ženy TomTom White Pearl. Ta vychází z edice TomTom ONE IQ Routes a odlišuje se od ní designem a obsahem. Je ozdobena dekorativním vzorem, který se v celý vyjeví až po zapnutí navigace na úvodní obrazovce.

Navigace disponuje předinstalovanou sadou užitečných bodů zájmu. Díky různým kategoriím typu „Místa k vidění", „Nakupujte do zemdlení" či „Móda pro každý den" řidičky snadno najdou ta nejzajímavější místa - od módních butiků přes obchody s vybavením pro domácnosti po restaurace, bary, kavárny, kina či divadla.

White Pearl obsahuje obvyklé navigační přednosti přístrojů TomTom. Nechybí ani technologie IQ Routes, která dokáže spočítat čas cesty a dobu příjezdu. Dále řidičky ocení navádění do jízdních pruhů.

Doporučená maloobchodní cena nového TomTom White Pearl je 5290 Kč. Tato speciální edice bude k dostání od konce června 2009.

Zdroj: TomTom

Pavel Trousil

 


Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení