Menu

Toshiba Camileo S10

02.03.2009 00:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
miniaturní videokamerka s rozlišením HD

Toshiba Camileo S10: miniaturní videokamerka s rozlišením HD

Společnost Toshiba oznámila, že rozšiřuje svou řadu videokamer Camileo o model S10. Nová videokamera a současně digitální fotoaparát (s rozlišením 5 Mpx) zaznamenává obraz s vysokým rozlišením 1080p a je jednou z nejštíhlejších a nejlehčích videokamer na trhu.

Camileo S10 upoutá pozornost díky štíhlému designu s tloušťkou pouhých 18 mm, šířkou 57 mm a výškou 100 mm. Videokamera je navíc velmi lehká - váží pouhých 120 g (včetně baterie) a snadno se vejde do kapsy.

Toshiba navíc ještě více zjednodušila posílání natočených videoklipů na server YouTube. Jakmile svůj videozáznam upravíte a jste připraveni se o něj rozdělit, stačí kliknutí a vaše videoklipy se nahrají na váš účet na YouTube. Obraz natočený pomocí videokamery Camileo S10 lze zobrazit nejen na běžném televizoru připojeném přes AV kabel, na otočném displeji s úhlopříčkou 2,5" (6,4 cm), který používá technologii TFT - ale především na jakémkoli televizoru s vysokým rozlišením (HD) po připojení pomocí integrovaného rozhraní HDMI (High Definition Multimedia Interface), jež uživatelům umožňuje přehrávat klipy v nejvyšší možné kvalitě.

Fakta a čísla

  • Vysoké rozlišení 1080p
  • Snímací senzor CMOS má rozlišení 5 megapixelů
  • Váží 120 gramů (včetně baterie)
  • Ultra štíhlá: 18 mm silná, 57 mm široká a 100 mm vysoká
  • Snadné posílání klipů na YouTube
  • TFT displej s úhlopříčkou 2,5" (6,4 cm)
  • HDMI - digitální AV výstup

Zdroj: Toshiba

Pavel Trousil

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení