Menu

Toshiba dává zdarma záruku proti poškození či krádeži

21.04.2012 22:04 | Redakce Chip + Přidat komentář
Pokud koupíte v období od 16. dubna do 30. září jakýkoliv notebook, tablet nebo televizor od Toshiby, budete mít k běžné záruce na rok zdarma i pojištění proti náhodnému poškození, krádeži zařízení či ztrátě dat na pevném disku.

Společnost Toshiba oznámila uvedení pojistného programu „Záruka bez hranic“ [„No Matter What Guarantee“]. Časově omezená kampaň se vztahuje na notebooky, tablety a televizory.

Hlavním záměrem této nabídky je ochránit zákazníka před následky nepředvídatelných událostí a nehod. Tento pojistný program nabízí možnost bezplatné opravy nebo výměny produktu v případě jeho náhodného poškození. Dalším prvkem nabídky je náhrada produktu v případě jeho odcizení. Aby nabídka byla úplná, program obsahuje rovněž službu bezplatné obnovy dat v případě, že dojde k jejich ztrátě nebo porušení – tato část se vztahuje na notebooky a tablety.

Možnost zapojit se do tohoto programu začíná 16. dubna a končí 30. září, čili každý notebook, tablet nebo televizor Toshiba zakoupený v tomto období může nabídky využít – jedním z předpokladů pro účast v této akční nabídce je, že zákazník zaregistruje koupi produktu (na webové stránce nebo www.noproblemguarantee.com).

Pojistný program zahrnuje tři konkrétní oblasti:

a)         Náhodné poškození: chrání přístroje před nepředvídatelnými událostmi, jako je například nechtěné upuštění, náraz nebo polití. V rámci pojištění „Náhodné poškození“ Toshiba nabízí zdarma provedení opravy v případě zničení nebo poškození, jež brání ve správné funkčnosti produktu.

b)         Ochrana proti odcizení: náhrada produktů, které příslušné policejní úřady uznají jako odcizené.

c)         Obnova dat: záchrana a následné obnovení dat na nový pevný disk v případě fyzického poškození, softwarových chyb nebo napadení počítačovými viry.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení