Menu

Toshiba JournE touch

23.09.2009 23:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
domácí multimediální tablet

Toshiba JournE touch: domácí multimediální tablet

Společnost Toshiba představila „rodinné zařízení" s dotykovou obrazovkou umožňující snadný přístup k webovým službám a sociálním sítím. Zařízení se jmenuje JournE touch a jde o přenosný bezdrátový (802.11 g) domácí multimediální tablet se 7" (17,78 cm) dotykovou obrazovkou, který slouží jako komunikační a zábavně vzdělávací centrum pro všechny členy domácnosti.

Volitelně dostupná kolébka k zařízení JournE touch je vybavena portem USB a rozhraním HDMI (High Definition Multimedia Interface), jež umožňují připojení k notebooku nebo televizoru a zobrazení obsahu (vlastnoručně pořízených fotografií a videozáznamů nebo obsahu staženého z Internetu) na větší obrazovce a jeho sdílení s ostatními rodinnými příslušníky.

Rozměry multimediálního zařízení jsou 189 mm (š) × 133,6 mm (h) × 14 mm (v), hmotnost je pouze 450 g. Lithiopolymerová baterie vydrží při přehrávání hudby až 14 hodin. Sledovat videa nebo prozkoumávat Internet je možné po dobu až 2 hodin. Zařízení je dodáváno s vnitřní pamětí 1 GB. Tuto kapacitu lze pomocí přídavné karty SD rozšířit až na 32 GB. Zařízení je založeno na systému Windows CE 6.0 Pro.

Zdroj: Toshiba

Pavel Trousil

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení