Menu

Toshiba prodlužuje Záruku bez hranic

15.10.2012 12:05 | Redakce Chip + Přidat komentář
Toshiba prodlužuje Záruku bez hranic

Toshiba prodlužuje Záruku bez hranic | foto: CHIP

Toshiba oznámila, že pro velký úspěch ze strany zákazníků prodlužuje akci „Záruka bez hranic“, která zahrnuje bezplatné pojištění proti náhodnému poškození či odcizení notebooku.

 

 

 

Podle Toshiby po uplynutí dvou měsíců od spuštění této akce zájem zákazníků nepolevuje a má prý dokonce rostoucí tendenci. Majitelé produktů Toshiba se díky „Záruce bez hranic“ nemusí bát nákladů na opravu v případě náhodného poškození, odcizení ani ztráty dat. Ve všech případech jim Toshiba jejich zařízení zdarma opraví nebo nahradí. Společnost Toshiba se rozhodla akci „Záruka bez hranic“ prodloužit až do konce března 2013. Podmínky akce zůstaly nezměněny – zařízení je nutno registrovat do 14 dní od koupě na www.nomatterwhatguarantee.com. Pojištění kryje:

a) Náhodné poškození (nepředvídatelná událost, jako například nechtěné upuštění, náraz nebo polití). V rámci pojištění „Náhodné poškození“ Toshiba nabízí zdarma provedení opravy v případě zničení nebo poškození, jež brání ve správné funkčnosti produktu.

b) Ochranu proti odcizení (náhrada produktů, které příslušné policejní úřady uznají jako odcizené).

c) Obnovu dat (záchrana a následné obnovení dat na nový pevný disk v případě fyzického poškození, softwarových chyb nebo napadení počítačovými viry).

Přesné podmínky akce jsou k dispozici na firemních webových stránkách společnosti Toshiba. Záruka bez hranic se vztahuje na jakýkoli notebook, tablet nebo TV, zakoupený v období od 16. dubna 2012 do 31. března 2013.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení