Menu

TP-LINK představuje dvoupásmový USB adaptér TL-WDN3200

16.05.2012 09:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
Společnost TP-LINK uvedla USB adaptér TL-WDN3200. Ten nabídne nejen podporu pásma 2,4 GHz, ale i méně rušené frekvence 5 GHz. Jeho prostřednictvím získají uživatelé plynulejší provoz bezdrátové sítě bez výpadků a prodlev způsobených interferencí z okolních sítí.

Dvoupásmový adaptér podporuje standard 802.11n, díky čemuž dosahuje v obou frekvenčních pásmech maximální teoretické přenosové rychlosti až 300 Mb/s. Představuje tak vhodnou volbu pro uživatele provozující úkony náročné na přenos dat či odezvu, jako je streamování HD videa a hraní online her. TL-WDN3200 nabízí uživatelům také přenos dat po frekvenčním pásmu 5 GHz. Adaptér může díky podpoře obou pásem přistupovat i na bezdrátové sítě o frekvenci 2,4 GHz a zajišťuje tak kompatibilitu se staršími sítěmi.

Model TP-LINK TL-WDN3200 podporuje také rychlé připojení k bezdrátové síti stisknutím tlačítka WPS, díky čemuž umožňuje i méně zkušeným uživatelům snadné a rychlé připojení k zabezpečené síti. Dvoupásmový USB 2.0 adaptér TP-LINK TL-WDN3200 lze zakoupit v síti autorizovaných distributorů a prodejců společnosti TP-LINK za doporučenou maloobchodní cenu 499 Kč včetně DPH.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení