Menu

Trend Smart Surfing

23.04.2009 23:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
Free Web Browsing Security

Trend Micro představil aplikaci Free Web Browsing Security na Apple App Store

Společnost Trend Micro oznámila dostupnost aplikace Trend Smart Surfing v  internetovém obchodě Apple App Store. Trend Smart Surfing je bezplatná aplikace pro zabezpečení prohlížeče pro iPhone a přehrávače iPod touch, která nabízí ochranu před webovými hrozbami blokováním přístupu na záludné webové stránky.

Trend Smart Surfing je internetová utilita, která využívá zavedené webové technologie a komponenty Trend MicroTM Smart Protection Network k blokování uživatelů iPhone a iPod touch před neúmyslnou návštěvou webových stránek se záludným a nebezpečným obsahem vedoucím ke krádeži důležitých informací a osobních dat. Trend Micro Smart Protection Network je nová infrastruktura pracující v režimu „cloud-client", která ověřuje bezpečnost víc než pěti miliard URL, e-mailů, a souborových dotazů denně a která chrání uživatele před webovými hrozbami v reálném čase.

Hlavní výhody Smart Surfing zahrnují:

- Důkladné zabezpečení prohlížeče založeného na technologii Trend Micro Smart Protection Network, které blokuje přístup na nebezpečné webové stránky.

- Barevně označené výsledky vyhledávání, které usnadňují identifikaci škodlivých webových stránek.

- Tři úrovně bezpečnostní ochrany, které uživatel může měnit podle toho, jak potřebuje.

- Schopnost podpory současného prohlížení více webových stránek najednou.

Trend Smart Surfing je k dispozici zdarma na Apple App Store v sekci iPhone a iPod touch nebo na adrese: www.itunes.com/appstore/.

Více informací můžete nalézt rovněž na adrese: http://us.trendmicro.com/us/products/personal/free-tools-and-services/smart-surfing/index.html

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení